Image and video hosting by TinyPic ........................................ - بازیگران سینمای ایران و ماشین هایشان
محمد رضا گلزار: که نامش همیشه بر سر زبان جوان های ایرانی جاری می باشد با داشتن یک BMW x3 سفید رنگ نشان داد که همیشه به پز دادن اهمیت فراوانی می دهد در ضمن وی به غیر از اتومبیل 93 میلیون تومانی خود یک پژو 405 نیز دارد.
بهرام رادان: بازیگر جوان و خلاق کشورمان که تا سال قبل رونیز سوار بود چند ماهی است که زیر پای وی نیسان Pickup دیده می شود وی همانند گلزار به هنگام فیلمبرداری وی از اتومبیل شخصی خود بهره می گیرد. اخیراً شایعه فروش این نیسان بر سر زبان ها می باشد .
زن و شوهر عشق ماشین
امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زن و شوهر عشق ماشین می باشند، مرد خانواده با داشتن لندرور برای خارج از شهر و نیلوفر خوش خلق با داشتن یک 206 برای داخل شهر کاملاً از اتومبیل های خود بهره کافی را می گیرند .
مهناز افشار :که تا سال قبل با 405 در خیابان های تهران دیده می شد چند ماه قبل اتومبیلش را با یک رونیز سفید رنگ عوض کرد تا شایعه حرفه ای رانندگی کردنش را با اتومبیلی برتر به اثبات برساند .
نیکی کریمی: که چندان به اتومبیل علاقه نشان نمی دهد یک 206 که اکثراً مورد علاقه خانم های کشورمان می باشد را برای خود در نظر گرفته است.
حمید گودرزی: که هیچ علاقه ای به رانندگی در خیابان های شلوغ تهران را ندارد یک 206 که خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد را در خانه اش نگه داشته است.
حسام نواب صفوی: که به الویس پریسلی ایران شهرت دارد علاقه خاصی به پاترول نشان می دهد و به هیچ عنوان حاضر به عوض کردن اتومبیل خود نمی باشد.
مهتاب کرامتی معرفت همراه با رفیق بازی
مهتاب کرامتی که بیشتر اوقات با دوست برنامه هایش سمیرا به این طرف و آن طرف می رود با پژو 206 شخصی خود نشان داد که رفیق باز هم می باشد.
پژمان بازغی نماینده لیزینگ در آژانس دوستی !!!
پژمان بازغی مدت هاست اتومبیل ب ام و سفید رنگ را دارد که از نوع قدیمی ب ام و می باشد مدت یکسال است که خودروی مزدا را خریداری کرده است وی نماینده شرکت لیزینگ خودرو را نیز دارد.
آتیلا پسیانی تماس با آژانس دوستی !!!
آتیلا پسیانی بازیگر مشهور ایرانی که بیشتر اوقات اتومبیل در اختیار خانواده اش می باشد به همین دلیل وی به جای استفاده از خودروی خود از آژانس استفاده می کند خودروی وی یک پاترول می باشد .
ماهایا پطروسیان :که به آرام و مقرراتی بودن در هنگام رانندگی تبهر خاصی دارد تا دو سال قبل با اپل کورسای قرمز رنگ رفت و آمد می کرد وی چند ماهی است پژو 206 خریداری کرده است .
پارسا پیروز فر در باد محمد رضا فروتن
باور کردن اینکه هر دوی آنها از اتومبیل پراید برای رفت و آمد استفاده می کنند سخت است پارسا پیروزفر و محمدرضا فروتن دو بازیگر جوان و مجرب کشورمان چند سالی است که اتومبیل شان را عوض نکرده اند . اما قرار است که بزودی فروتن با یک پراید تیونینگ شده در سطح شهر تهران تردد کند .
محمد رضا شریفی نیا: برای رسیدن به این همه پروژه و راه انداختن آنها، قطعاً یک اتومبیل کافی نیست از این رو شریفی نیا هم زانتیا دارد و هم سیناد که در موارد اضطراری از آن استفاده می نماید.
شیلا خداداد:بازیگر جوان کشورمان مثل دیگر خانم های ایرانی از ماتیز استفاده می کند خودروی کوچک و راحت درون شهری می باشد . لازم به ذکر است که رانندگی شیلا خداداد نسبتاً خوب است .
آناهیتا همتی: زانتیا سوار است بله زانتیا اصلاً تعجب نکنید !!! آناهیتا همتی علاقه خاصی به تعویض اتومبیل هایش را دارد اتومبیل قبلی وی پژو 405 بود .
مریلا زارعی تعصب بر روی خودروی ملی
مریلا زارعی که چند صباحیست در خیابان ها با اتومبیل سمند دیده می شود کاملاً غیرت و تعصب ایران خود را با سوار شدن بر این خودرو این گونه نشان داد .
لیلا حاتمی و علی مصفا: دو زوجی که به پیاده روی علاقه خاصی دارند که به دلیل این علاقه آنها در خیابان زیاد به چشم می خورند. اتومبیل این زوج هنرمند یک پژو 405 می باشد.
الناز شاکر دوست: ، وی اوایل ماتیز داشت اما یک سالی می شود که پاترول خریداری کرده است. اخیراً نیز شنیده می شود که وی اتومبیلش را برای فروش گذاشته است .
مرد هزار چهره، عشق به پژو 405 دارد
پرویز پرستویی که به اعتقاد خیلی ها بهترین بازیگر تاریخ سینمای ایران می باشد به پژو 405 علاقه خاصی دارد. ماشین قبلی وی پژو 405 بود ولی مدتی است که پرشیا سوار می باشد پرستویی اصلاً سرعت را دوست ندارد و به همین دلیل در رانندگی احتیاط لازم را به عمل می آورد .

متن منبع از    www.carx1.com

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم آذر ۱۳۸۵ساعت 17:36  توسط شباهنگ  |